Uudis

Esindusmeeskonnale teisest voorust kaotus, duublile viik!

Esindusmeeskond sõitis teises voorus Viimsisse, külla kohalikule FC Rinopal-ile. Mõlemalt meeskonnalt oli esimesest voorust all suureskooriline võit ja oodata oli vägagi põnevat mängu.

Mäng algas meile suurepäraselt, kui 4ndal mänguminuti kontrarünnakust Rasmus Tomson meid juhtima viis, resultatiivse söödu andis Magnus Martinson. Vastasel õnnestus kolm minutit hiljem mänguseis viigistada, kui täpne oli Jevgeni Merkurjev. Kulus ainult viiskümmend sekundit, kui keskelt pääsel jooksu Ian-Erik Valge, kes viis meid 2 vs 1 rünnakule ja lõpetas rünnaku väravaga. Sel korral püsis meie eduseis natukene kauem, kui 7 minutit hiljem oli täpne rannaliival BSC Thunder Häcker-i eest hõbedale tulnud Edwin Stüf. Neli minutit hiljem suutis sama mees juba teistkordselt kauglöögist meie väravavõrku sahistada viies FC Rinopal-i kohtumises esmakordselt 3:2 juhtima. Poolaja lõpus suutsime vastastele surve peale panna ja tasuks viigivärav Aleksandr Starodub poolt, kui poolaja lõpuni jäi ainult 2 sekundit mängida. Puhkusele läksime 3:3 seisuga.

Teise poolaja alguses pääses kiirrünnakusse Andrei Antonov, kelle esimese löögi suutis vastaste väravavaht Mark Boskin tõrjuda aga teise lahendas Antonov vasakuga kenasti taha nurka. Mängitud oli 22 minutit ja taastasime juhtseisu 4:3. Kulus neli minutit ja vastane viigistas taas. Sel korral tegime kaitses palli veeretades värava ees ohtiku söödu, mille vastaste mängija vahelt lõikas, Anton Smetanin-ile toimetas ja 4:4 oli tõsiasi. Kaks minutit hiljem sahises taaskord meie värava võrk, kui oma kolmanda värava mängus lõi Edwin Stüf, kena pomm ette lati alla ja meie väravavaht Nikolai Pulkkinen oli võimetu reageerima. See polnud veel kõik. 38ndal minutil lõi pärast hetkelist peataolekut kaitses Kevin Sooaluste juba vastaste kuuenda värava. Kohtumise lõpuvile kõlades ilutses tablool seis 4:6 meie kahjuks.

Kokkuvõttes võib öelda, et mängupilt oli oluliselt parem, kui esimeses kohtumises Tartu Maksimum vastu. Mängijad ning pall liikusid ja kenasti leiti liine kuhu sööta. Saame siit ainult paremaks minna.

FC Rinopal vs SK Augur Enemat 6:4 (3:3)
meie väravad: Rasmus Tomson, Ian-Erik Valge, Aleksandr Starodub, Andrei Antonov

Allikas: jalgpall.ee

Duubelmeeskond kohtus päev varem koduväljakul FC Cosmos II, poolaeg lõppes 3:3 ja kuni viimase minutini oldi võidus hammastega kinni. Kahjuks lõi Boriss Poddubnõi kolmkümmend sekundit enne mängu lõppu viigivärava ja seisuks jäi 5:5. See oli meie duubelmeeskonnale esimeseks viigist ühe võidu kõrvale, mis asetab meid Saalijalgpalli esiliigas pärast kahte mänguvooru teisele kohale.

SK Augur Skanton vs FC Cosmos II 5:5 (3:3)
meie väravad: Robert Sadovski, Vaido Velt, Timo Erkki Huttunen, Roland Samberk, Vaido Velt