Uudis

Spordiklubi Augur

Betsafe Saaliliiga avavoorust Augurile kindel võit Tartu Maksimum vastu

Reedel algas uus Betsafe saaliliiga hooaeg, kui avamängus võõrustas Tallinna SK Augur/Enemat mullu esiliigas pallinud Tartu Maksimumi. Mullune põhiturniiri võitja Augur vastasele armu ei andnud, kui võitis mängu 12:4!

Esimest väravat pidi ootama ligi viis minutit, kui kodumeeskonna viis juhtima Robert Veskimäe, aga Maksimum ei pidanud kaua kaotusseisus olema – kui mängitud oli veidi üle seitsme minuti, suutis Sergei Popov seisu 1:1-le viigistada. Kuid avapoolaja teine pool kuulus Augurile, kui poolajasireeniks oli seis 6:1.

Teise poolaja esimese kahe minutiga suutis küll Maksimum kaks väravat tagasi lüüa, kui Augur suutis seejärel lüüa kolm väravat. Kui Alvar Kask lõi Maksimumi ridades 35. minuti alguses seisuks veel 9:4, siis kohtumise lõpp kuulus Augurile, kes lõi veel kolm väravat ja võitis avamängu 12:4.

Kaks väravat said Auguri ridades kirja nii Robert Veskimäe, Andrei Antonov, Anton Lahmanov ja Marten Saarlas. Maksimumi ridades sai sama saavutusega hakkama Sergei Popov.

Saaliliiga avavooru mängudega jätkatakse nii täna kui ka homme õhtul.

SK AUGUR ENEMAT vs TARTU MAKSIMUM 12:4 (poolaeg 6:1)

Meie väravad: Andrei Antonov x2, Robert Veskimäe x2, Marten Saarlas x2, Anton Lahmanov x2, Magnus Martinson, Indrek Rist, Marko Arge, Tanel Vanaveski

Mängu protokoll: http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/72958

Allikas: jalgpall.ee
Pildi autor: Jana Pipar

Kommenteeri

X